Фірмовий інтернет-магазин "Neri Karra", "Petek 1855"
0
Відгуки про магазин
Про магазин

ДЕ КУПИТИ ШКІРЯНІ АКСЕСУАРИ В УКРАЇНІ? 

В гардеробі кожної людини має занйтись місце для якісних аксесуарів. Стильні шкіряні вироби - це одна з найважливіших рис сучасного модного образу. Симпатична шкіряна жіноча сумочка, або ж солідний чоловічий шкіряний портфель, акцентовано підкреслять стиль , респектабельність та індивідуальність власника.

Якщо розглядати брендові шкіряні аксесуари для чоловіків та жінок, то як правило, якість виробів напряму залежить від матеріало, з якого їх шиють. Саме натуральна теляча шкіра і виділяється на ринку шкіргалантереї завдяки своїм унікальним властивостям. Вироби з неї будуть характеризуватись міцністю та довговічністю, приємною на дотик текстурою і гарним зовнішнім виглядом, що важливо в сегменті стильних та люксових товарів. Серед вітчизняних інтернет-магазинів, N-K.net.ua відомий як офіційний дилер брендів "Neri Karra" та "Petek1855", як магазин якісних шкіряних аксесуарів та подарунків.

"Neri Karra" - бренд високоякісних шкіряних виробів для чоловіків та жінок. Ця торгова марка досить молода, офіційно зареєстрована в 2000р. в Італії. Шкіру, фурнітуру і навіть нитки закуповуються в ЄС. Головний офіс розташований в Болгарії, а виробництво розміщене в Стамбулі (Туреччина). Завдяки співпраці з відомими італійськими дизайнерськими бюро, лінійка їх аксесуарів відрізняється сучасним класичним стилем, професійним підходом, трендовими модними принтами та фасонами.   

ТМ "Petek1855", як зрозуміло з назви, це традиції якості та стилю з 1855р. Їх вироби характеризуються стилем "casual" і надзвичайною витривалістю, завдяки використанню натуральної шкіри фабричної обробки. Бренд повністю турецький, хоча і шиють гаманці, сумки та ремені з якісної європейської сировини.

Ключові товарні групи сайту:

- чоловічі шкіряні аксесуари;
- жіночі аксесуари з натуральної шкіри;
- шкіряні гаманці;
- портмоне для жінок та чоловіків;
- офісне приладдя;
- обкладинки та папки з натуральної шкіри для документів;
- барсетки та чоловічі сумки на плече;
- асортимент дорожніх сумок та валіз різних параметрів;
- брелки та ключниці.

Шоу-рум в Києві на метро "Почайна" та тісна співпраця з "Нова пошта" - забезпечують зручний сервіс для поціновувачів якісних та стильних аксесуарів. Прямі поставки з фабрик гарантують оригінальність товару, гарантійну підтримку та офіційні ціни.

Вгору