Модно, стильно та красиво!

Саме такий вигляд хоче мати кожна людина. І якісні шкіряні аксесуари формують та делікатно підкреслюють вишуканий стиль власника. Проект "N-K.net.ua" створений, щоб надати можливість швидко та легко придбати високоякісні, стильні гаманці , сумки, обкладинки та інші речі від відомих та надійних брендів ( "Neri Karra", "Petek1855" та інших).

Спершу, в 2011 році, ми відкрили відкрили фірмовий монобрендовий інтернет-магазин ТМ "Neri Karra". Були тоді і залишаємось першим офіційним онлайн-магазином цього бренду в Києві. Жителі та гості столиці залюбки відвідують наш шоу-рум з понад 1000 товарів. Гаманці, портмоне, ремені, сумки, обкладинки та портфелі від "Нері Карра" здобули свою популярність завдяки гармонічному поєднанню оригінальності моделей, високої якості шкіри та фурнітури, елегантному стилю всієї товарної лінійки. Такий результат обумовлений співпрацею з іменитими дизайнерськими бюро з Італії, які розробляють моделі для "Burberry" та "Giorgio Armani". Окремо варто зауважити, що у виробництві використовується виключно високоякісна теляча шкіра з Італії, надійна фурнітура і міцні нитки з Німеччини.

 

В 2016р. було прийнято рішення розширити асортимент відомими та популярними брендами. Розпочали з легендарної турецької ТМ "Petek 1855". Ця фабрика також виробляє аксесуари тільки з натуральної шкіри і здобула бездоганну репутацію у шанувальників. Надалі в планах подальше збільшення вибору товарів за рахунок якісних та корисних аксесуарів.

Відео про Цінності та принципи інтернет-магазину n-k.net.ua .

Стаття про Про якість та оригінальність продукції .

З повагою, колектив інтернет-магазину "N-K.net.ua"