Шанувальники бренду "Neri Karra" часто запитують про саму Нері та цікавляться її біографією. Пропонуємо ознайомитись з українським перекладом її інтерв'ю про досвід навчання в університеті Кембриджу. Далі пряма мова:

Моє ім’я Нері Карра і я турко-болгарка. Я отримала докторську ступінь в галузі менеджменту в Кембриджському університеті. Наразі я науковець і додатково маю власний бренд шкіряних виробів. Коли я вперше потрапила до Кембриджу, то думала що це помилка. Я думала, що мені точно тут не місце , тому що всі тут набагато розумніші за мене. Там була психологічна підтримка і вона сказала мені: «Власне, ти не одна хто так думає». Вона познайомила мене з іншими студентами, хто вважав так само як я. Після цього ти не відчуваєш себе самотньою, і більше не відчуваєш, що з тобою щось не так.

Спочатку я вирішила отримати докторську ступінь у галузі іноземного прямого інвестування з Туреччини в Росію. Приблизно в той же час я почала свій сімейний бізнес і почала цікавитись підприємництвом. Я думала: «Це чудова можливість для мене отримати докторську ступінь в галузі світових компаній та інтернаціонального підприємництва».

Мої викладачі та професори в Кембриджському університеті мали дуже широкий кругозір і всіляко підтримували, щоб реалізувати мої мрії.

Мій бізнес почався у 2000 році. Фабрика була відкрита в Стамбулі. У нас працює близько 175 майстрів. Ми виготовляємо свій власний бренд «Neri Karra», але й виконуємо замовлення для інших відомих італійських брендів світового рівня.

Для мене фундамент мого бізнесу – це освіта. Ми підтримуємо фінансово студентів, які бажають продовжити своє навчання. Також пропонуємо практику спільно іншими ремісничими підприємствами Туреччини. Це все заради того, щоб робити добро і віддячувати за нього. Для мене це основа. Це має бути основою кожного бізнесу. Це мабуть найбільший дар, що я отримала від британської освіти. 

Я усім серцем рекомендую навчання в Британії. Це змусило мене перейматись іншими питаннями і змінило визначення щастя та успіху для мене. Для всіх, хто розмірковує про навчання в Британії – я раджу ризикнути. І не забудьте розважатись. Це неймовірний досвід.