Фірмовий інтернет-магазин "Neri Karra", "Petek 1855"
0

Petek

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сьогодні "PETEK 1855" - це всесвітньо відома торгова марка, яка спеціалізується виключно на виробах та аксесуарах з натуральної шкіри та преміальної якості. Історія бренду розпочалась в 1855 році, коли простий лимар на і'мя Ісмаїл Ефенді відкрив в місті Скоп'є майстерню з ремонту та обробки шкіри. Опанувавши технології обробки шкіри, Ісмаїл розпочав виробництво кінської упряжі та сідел. Вже тоді якість продукції була вражаюча, що стало запорукою швидкого розвитку бізнесу та зростання популярності товару.

Компанія ПЕТЕК завжди була і залишається сімейним бізнесом однієї родини. Таким чином секрети та нюанси технології обробки шкіри передаються з покоління в покоління, та залишаються таємницею для конкурентів. Країна походження цієї торгової марки - Македонія. Але, починаючи з 1882 року , всі члени родини мали виїздити на навчання та підвищення кваліфікації за кордон. Хусейн Ефенді першим вирішив здобувати нові знання та переймати досвід у іноземних майстрів. Він поїхав до Відня (на той момент столиця Австро-Угорської імперії), щоб освоїти передові європейські технології. Після повернення, він з завзяттям поринув в роботу, що дуже швидко дало позитивні наслідки. Майстерня ставала все більш популярною. В ті часи якісно виготовлене взуття, сумки, упряж зі шкіри - були досить коштовними речами. Перш за все, як тоді, так і сьогодні, шкіряні товари цінували за зносостікість та надійність. Але всі вироби Хусейна не тільки відповідали вимогам замовників, але щей вирізнялись витонченою красою, що зробило майстерню відомою далеко за межеми рідного міста.

Захоплення і любов до сімейної справи передались у спадк і сину Хусейна. Хамді з дитинства цікавився лимарним ремеслом та допомагав батькові. В 1954р. вся родина переїхала до Туреччини. Тут вони обжились під Прізвищем Сарачкардешлер. Влаштувавшись на новому місці, Хамді продовжив сімейну справу та відкрив невелике підприємство, яке дуже швидко переросло в масштабну фабрику шкіргалантерейних виробів. Безумовно, такий стрибок, від майстерні до власної фабрики, відбувся виключно завдяки дуже високій якості продукції, наполегливій праці майстрів та збільшенню популярності шкіряних сумок, портфелів та гаманців.

Це все забезпечило широку аудиторію прихильників та світову популярність для виробника "PETEK". Наразі завершується перехід компанії від четвертого до пятого покоління. Вона й надалі лишається родинною справою, секрети якої так і залишаються таємницею для зовнішнього світу. 

Декілька напрямкі бізнесу не відомі широкій публіці, що не заважає їм активно розвиватись та приносити суттєвий дохід. В першу чергу, це виробництво шкіряних салонів для відомих європейських виробників автомобілів. Крім того, багато популярних світових модних брендів розміщують на фабриці "ПЕТЕК" замовлення на відшив сумок та аксесуарів з натуральної шкіри під власними торговими марками.

На початку 2000-х компанія "Петек 1855" практично підкорила ринок шкіргалантереї в країнах СНД і розпочала активно просуватись у Східній Європі. Оптимальне співвідношення ціни та якості дозволило налагодити успішний збут гаманців , портфелів, сумок та інших аксесуарів на величезному ринку Російської Федерації. Криза 2008 року та подальші події декількох останніх років, суттєво вплинули на структуру збуту і тепер більше уваги менеджмент приділяє розвитку ринків, які альтернативні російському.

 Висока якість натуральної шкіри, витончена майстерність пошиву, застосування ексклюзивних технологій та кропіткої ручної праці - все це сьогодні дозволяє назвати вироби "PETEK 1855" товарами класу "люкс".

Літопис бренду "Petek 1855" - це класична історія сімейної справи з виготовлення шкіряних виробів, яка розпочалась ще за часів Османської імперії. Вона завжди була про шкіру та витончене ремесло лимаря.

Фірма ПЕТЕК була започаткована в самому серці Македонії - місті Велес. На той момент ці території належали Османській імперії. Місцевий юнак Ісмаїл захоплювався лимарським ремеслом, дубленням шкіри і був досить відомим майстром своєї справи. В ті часи, весь асортимент кінської упряжі вироблявся зі шкіри - сідла, вуздечки, шлеї, хомути, віжки і ще багато інших елементів, котрі використовувались для спорядження коня. Вагомим фактором розвитку бізнесу були великі замовлення на упряж від турецької армії, котра боролась з Російською імперією.

Прагнучи до подальшого самовдосконалення, вже його син Хусейн, відправився до Австрії, щоб перейняти майстерність та навики найкращих майстрів того часу. Декілька років він старанно працював підмайстром та засвоював найтоньші нюанси і прийоми виготовлення шкіряних аксесуарів. Пізніше, після повернення додому, він покращив стиль батька за допомогою нових методів та продовжив сімейну справу.

Місцеві жителі почали називати його «Saraç» («Сарач»- турецькою мовою "лимар"). Завдяки своїм якісним та надійним шкіряним виробам, він здобув популярність та визнання на території всього регіону. В 1954р. родина виїхала в Стамбул, де взяла прізвище «Saraçkardeşler» («Брати лимарі»). Крафтові шкіряні вироби користувались великим попитом як у звичайних городян, так і у ділових людей Стамбулу.

Залишаючись вірними традиціям, брати старанно працювали над збереженням та розвитком сімейної справи. Вони віддавали всі сили та натхнення у виробництво високоякісних товарів своєї компанії «Petek Saraciye». В перекладі ця назва означає "соти з упряжі" і символізує старанність, дружну роботу великої родини (ніби пчолиного рою). В 1973р. була запущена власна торгова марка якісних шкіряних виробів "ПЕТЕК 1855".

Сьогодні компанія Петек сильна, як ніколи. Споживачі, як і раніше, цінують якісні шкіряні вироби цього бренду. Навіть поява китайських підробок засвідчує, що "ПЕТЕК" є одним з лідерів ринку шкіргалантереї. Зростання та еволюція компанії призвели до появи таких напрямків бізнесу, як пошиття шкіряних салонів для відомих європейських автомобільних брендів. Відомі світові бренди розміщують на фабриці "ПЕТЕК" замовлення на пошиття сумок та гаманців для власних люксових торгових марок. Щороку розширюється і мережа фірмових крамниць "PETEK 1855". Вже сьогодні такі магазини відкриті в США, Австралії, Україні, Білорусі, Болгарії та інших країнах. Як правило, дилери відкривають магазини в столицях або містах-мільйонерах. Досить активний розвиток відбувся і серед інтернет-магазинів, де швидко і зручно можна зробити замовлення онлайн. Інтернет-магазин N-K.net.ua є офіційним дилером бренду "Petek 1855" та пропонує широкий вибір оригінальних товарів з доставкою по Україні.

Дизайнери фабрики надихаються неймовірними видами Стамбулу і створюють моделі, які вражають простотою, комфортом та елегантністю. Цей виробник любить грати кольорами та принтами. Щосезону сумки та гаманці створюються в різноманітних модних поєднаннях кольорів та віддтінків.

В нашому інтернет-магазині Ви можете замовити оригінальні якісні товари "Petek 1855" різних категорій: гаманці, сумки, ремені, ключники, барсетки, портмоне і т.п.

Бажаємо приємних покупок та комфортного використання аксесуарів "Made by Petek" !

Розгорнути
Вгору